Prohlášení o přístupnosti - Mateřská škola, Nové Město nad Metují, Na Františku 845

Mateřská škola, Nové Město nad Metují, Na Františku 845
Mateřská škola, Nové Město nad Metují, Na Františku 845
Mateřská škola, Nové Město nad Metují, Na Františku 845
tel. 491 470 156
Mateřská škola, Nové Město nad Metují, Na Františku 845
Mateřská škola Na Františku 845
Mateřská škola Na Františku 845
Nové Město nad Metují
tel. 491 470 156
Mateřská škola
Na Františku 845
Přejít na obsah
Prohlášení o přístupnosti webového obsahu naší školy dle zákona č. 99/2019
Prohlášení o přístupnosti
Webová prezentace Mateřské školy, Nové Město nad Metují, Na Františku 845, je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje požadavky dle par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní webové prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).
Webové stránky jsou vytvořeny za pomoci moderního značkovacího jazyka HTML5 a kaskádových stylů CSS 3. Webové stránky jsou responzivní (tj. optimalizované pro různé typy zařízení od stolních počítačů, laptopů, tabletů, po mobilní zařízení), Kód stránek je plně validní podle stadardů W3C.
Informace prezentované v jiných formátech
Na našich webových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Formát PDF je také nejvhodnější pro tisk a k jeho prohlížení je možné zdarma stáhnout program Adobe Acrobat Reader DC. V některých webových prohlížečích je aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedeného formátu dokumentů již integrována.
Kontakt na administrátora webu
Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@msfrantisek.cz.
Návrat na obsah